Otázky často kladené v souvislosti s výrobky Shuzi Pets

Co je to Shuzi Pets?

Výrobky Shuzi Pets, Pet Health Defender, využívají chráněnou nano-vibrační technologii (NVT) společnosti SHUZI, energetický systém, s jehož pomocí dosáhnete u zvířete celkové rovnováhy a díky němuž je jeho tělo a imunitní systém silnější a odolnější vůči stresu. Jednoduše řešeno, díky Shuzi Pets se bude Váš mazlíček cítit lépe, vyrovnají se tělesné pochody v jeho organizmu a jeho celkový stav se zlepší.

Čím se výrobky Shuzi Pets liší od výrobků pro magnetoterapii?

U výrobků pro magnetoterapii se uvádí, že odstraňují fyzickou bolest a nepříjemné pocity v konkrétní části těla, zatímco Shuzi Pets vylepšuje celkový stav emocionální a fyzické tělesné energie na její nejzákladnější úrovni.

Je technologie Shuzi Pets podložena nějakými vědeckými zkouškami?

Lékařské diagnostické zařízení společnosti BioMeridian registrované u FDA (americké Správy potravin a léčiv), klinické teplotní zobrazení a krevní testy dokazují, že výrobky Shuzi Pets snižují stres a záněty a zlepšují krevní oběh. Zvířata, která se podrobila testování před a po použití Shuzi Pets, vykazovala výrazné zlepšení už po třiceti minutách.

Kdy by mělo moje zvíře nosit Shuzi Pets?

Výrobky Shuzi Pets pracují s energií těla, takže je výhodné nosit je nepřetržitě. Zkoušky ukazují účinnost výrobku, pokud se nachází v těsné blízkosti těla, účinky všech výrobků Shuzi Pets jsou proto stejné. Neexistuje žádný prokazatelný důkaz o tom, že by větší počet výrobků zvyšoval účinky, ale jejich použití určitě není škodlivé a může zvyšovat ochranu proti blechám.

Kdy začnou být účinky Shuzi Pets viditelné?

Účinky se u jednotlivých zvířat liší, od mírných až po velmi zásadní. Někteří lidé si jich povšimnou okamžitě, většina však bude pozorovat jejich postupný nárůst v průběhu 30 dnů, po uplynutí této doby 80 % lidí zaznamená změnu k lepšímu. Někteří lidé navíc uvádějí, že pozorovali další zesilování pozitivních změn po 60, respektive po 90 dnech. Někteří naši zákazníci prohlašují, že si žádné pozitivní změny nevšimli. Při následném vyšetření však obvykle zjistíme zlepšení situace, které majitel jednoduše nezpozoroval. Takže i když sami změnu nezaznamenáte, Shuzi Pets zlepšuje celkový stav Vašeho zvířete.

Jak může Shuzi Pets mému zvířeti pomoct?

Technologie Shuzi Pets přináší mnoho výhod, mimo jiné snižuje stres, zlepšuje stav kloubů a svalů, omezuje reakci na alergeny.

Může se zvíře s výrobky Shuzi Pets zmáčet nebo může dokonce plavat?

Ano. Část Shuzi Pets obsahující technologii NVT je vodotěsná a nejlepší výsledky vykazuje, pokud je nošena nepřetržitě. Obojky s Shuzi Pets lze dokonce prát, ale nikdy se nesmí sušit v sušičce. Teplota přesahující 90°C by poškodila programování NVT.

Je třeba Shuzi Pets po čase znovu nabít?

Ne, protože nano-vibrační technologie je plně napájena tělesnou energií.

Co slouží jako zdroj Shuzi Pets?

Výrobky Shuzi Pets pracují s nejmodernější technologií napájení. V každém výrobku je uložen NVT čip vyrobený ze speciálně vybraného, nemagnetického materiálu zvoleného kvůli jeho krystalické mřížce a vlastnostem atomů. Vstupní surovina je potom dále zpracovávána. Zpracovaný materiál musí vyhovět přísným kritériím týkajícím se mimo jiné jeho velikosti, tvaru a hmotnosti. Pokud tento polotovar odpovídá našim požadavkům, je potažen tenkým filmem, a v této fázi proběhne také programování.

V tomto okamžiku je do čipu naprogramována technologie NVT. Při programování se používá technik odvozených z principu elektrické migrace a skalární indukce, kterými se tvaruje nanostruktura materiálu a vytvářejí se „obvody pro statistické ladění“. Nejlepším příkladem obvodů pro statistické ladění je feromagnetický materiál, železo. Feromagnetický materiál nevykazuje magnetické vlastnosti, dokud není sám zmagnetizován zdrojem magnetizmu, to znamená, že dipóly materiálu jsou neuspořádané, dokud nedojde k jejich usměrnění pomocí vnějšího zdroje, například magnetu. Podle toho, kolik dipólů si uchová svou novou uspořádanou polohu, se řídí síla přetrvávajících magnetických vlastností.

Při tomto programování vzniká velké množství stejných vidlicových ladiček vysílajících své vlastní frekvence. Srovnejte jednoho zpěváka a celý sbor zpívající stejnou melodii. Spojením všech stejných ladiček vznikne slabá vibrační energie, která je dosti účinná na to, aby vzájemně reagovala s biologickým polem. NVT čip je naprogramován, aby vysílal ne jednu, ale několik jedinečných frekvencí zvolených tak, aby byly slučitelné s lidskými buňkami, a je účinný pouze tehdy, dostane-li se do kontaktu s biologickým polem, obvykle ve vzdálenosti do 15 cm od kůže.

Jednoduše řečeno, výrobky Shuzi Pets jsou naprogramovány tak, aby rezonovaly při přirozených tělesných frekvencích Vašeho mazlíčka a vydávaly silnější signál, který pomůže tělu lépe fungovat.

Co je to biologické pole?

Biologické pole je výraz používaný americkým Národním institutem zdraví (NIH) označující souhrn či matici různých energií vycházejících z těla jakéhokoli živého organismu. Silné biologické pole nejenže podporuje tělo a dodává mu energii, ale posiluje také schopnost zvířete vypořádat se se stresem. Odolné a vyrovnané biologické pole může být chápáno jako silové pole chránící jedince proti životním stresům. Výrobky Shuzi Pets naladí biologické pole Vašeho zvířete a umožní mu, aby fungovalo na optimální úrovni.

Proč Shuzi Pets?

fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos

Trophino s.r.o.

Vyrobil:  UOK Znojmo, spol. s r.o.